Realizacja

Uzyskanie pozwolenia na budowę
Do właściwego urzędu składamy:

Procedura wydawania pozwolenia na budowę trwa maksymalnie 65 dni.

Niekiedy zdarza się, że urząd wydaje postanowienie wzywające do uzupełnienia braków w projekcie. Jest to procedura dość powszechna i nie należy się jej obawiać, tylko możliwie szybko uzupełnić wraz z projektantem brakujące elementy.

Pozwolenie na budowę staje się prawomocnie po 14 dniach od pokwitowania przez Inwestora jego odbioru. Jest to czas, w którym strony w sprawie (bezpośredni sąsiedzi naszej działki) mogą wnieść protest wymagający zbadania przez urząd jego zasadności.

Po uprawomocnienie się decyzji o pozwoleniu na budowę urząd wydaje osobny dokument "o uprawomocnieniu się decyzji o pozwoleniu na budowę" wraz z odpowiednią adnotacją na okładce dziennika budowy (dziennik budowy jest załącznikiem do wniosku o to uprawomocnienie).

Mając oba dokumenty w ręku można rozpoczynać budowę.

Tekst pobrany ze strony internetowej: www.projekty-indywidualne.pl

Projekty domów

POLUB NAS NA   

© splajnprojekt.pl. Design by splajnprojekt.pl

Splajn Projekt to biuro projektowe prowadzące działalność na terenie województwa pomorskiego (architekt Kartuzy, architekt Żukowo). Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz pełnobranżowe projekty budowlane. Biuro realizuje zarówno projekty katalogowe jak i indywidualne zamówienia Klientów. Biuro projektowe Splajn Projekt współpracuje z doświadczonymi projektantami przy realizacji pełnobranżowych projektów budowlanych. Tagi: biuro projektowe Kartuzy | biuro projektowe Żukowo | projekty Żukowo | projekty Kartuzy
Architekt Kartuzy | Architekt Żukowo